MULLITAJA

View Larger Map
+372 5023442 E-R 10:00-20:00 L 10:00-16:00 P SULETUD Rävala pst 19, Tallinn

Home page

Saadaval
ANANASS AROOMIÕLI 30 ML

ANANASS AROOMIÕLI 30 ML

Saadavus: Saadaval
Mudel: ANANASS AROOMIÕLI 30 ML

Ananass aroomiõli  Mahlakas, eksootiline, küpse ananassi lõhn.  Ananass aroomiõli kasutamine kosmeetikas  100 g kosmeetikatoote lõhnastamisel kasuta 10 (näotooted)-20 tilka (kehatooted), ühes..
6.90€

Lisa arvamus

Ananass aroomiõli 

Mahlakas, eksootiline, küpse ananassi lõhn. 

Ananass aroomiõli kasutamine kosmeetikas 

100 g kosmeetikatoote lõhnastamisel kasuta 10 (näotooted)-20 tilka (kehatooted), ühest pudelist piisab 3-6 kg kosmeetikatoodete lõhnastamiseks. Ära kasuta aroomiõli huuletoodetes ja silmaümbruse toodetes.

Aroomiõli kasutamine seebi valmistamisel

Seebimassi lõhnastamisel kasuta kuni 20 tilka aroomiõli 100 g seebimassi kohta, ühest pudelist piisab kuni 3 kg seebi lõhnastamiseks. Sega aroomiõli seebi sisse enne vormi valamist. Jälgi, et aroomiõli oleks ühtlaselt segunenud.

Ise tehtud seebi sees kasutamisel sõltub aroomiõli kogus kasutatavast seebi valmistamise tehnoloogiast. Külmmeetodi puhul saab ühe pudeli aroomiõliga lõhnastada u 1,5 kg isetehtud seepi, kuummeetodi puhul 2-3 kg. Ananassi aroomiõli ei muuda seebi valmistamisel selle värvi, kuid võib kiirendada  seebistumisprotsessi. Kui see on probleemiks, alanda seebimassi temperatuuri kokkusegamisel 30 kraadini ning vajadusel suurenda retseptis pisut vee kogust. Kuummeetodi puhul seebistumise kiirenemisega probleeme ei teki. 

Aroomiõli kasutamine küünalde valmistamisel

Küünalde valmistamine - ühest pudelist piisab 0,5-1 kg sojavaha lõhnastamiseks

Ohutusalane teave

Ananass aroomiõli ohutus on testitud vastavalt International Fragrance Association (IFRA) standardile, mis määrab ära maksimaalse ohutu kasutusmäära, mida ületada ei tohi. Kasutusmäärad sõltuvad toote tüübist, kui tundlik on nahk antud piirkonnas ja kui pikaajaline on kokkupuude. Sellest lähtuvalt on aroomiõli maksimaalsed ohutud kasutusmäärad tootegruppide kaupa alljärgnevad:

  • Huuletooted, suuvesi ja hambapasta – aroomiõli kasutamine ei ole lubatud
  • Deodorandid ja higistamisvastased ained - maksimaalselt 5 %.
  • Tooted raseeritud nahale, lastele mõeldud tooted, kehakreemid, kehaõlid, jalahooldustooted ja parfüümid, pesuvahendid (seep, šampoon, palsam) maksimaalselt 20%

Lahjendamata aroomiõli võib põhjustada allergilist reaktsiooni ja silmade ärritust. Vältida keskkonda sattumist.

Aroomiõli on tehislikult valmistatud lõhnaaine. INCI Parfum. Ei sisalda allergeene.

Toode on pakendatud tilgutiga klaaspudelisse.

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Captcha