MULLITAJA

View Larger Map
+372 5023442 E-R 10:00-20:00 L 10:00-16:00 P SULETUD Rävala pst 19, Tallinn

Home page

nädalapakkumine

Saadaval
Kitsepiimaga seebimass 1 kg

Kitsepiimaga seebimass 1 kg

Saadavus: Saadaval
Mudel: Kitsepiimaga seebimass 1 kg

Kitsepiimaga seebimass on mõeldud koduseks seebi valmistamiseks.  Kitsepiimaga seebimass on koheseks kasutamiseks mõeldud valmis seebimass ehtsa kitsepiimaga. Sulata mass, lisa  lõhna- ja värviaine..
7.15€

Lisa arvamus

Kitsepiimaga seebimass on mõeldud koduseks seebi valmistamiseks. 

Kitsepiimaga seebimass on koheseks kasutamiseks mõeldud valmis seebimass ehtsa kitsepiimaga. Sulata mass, lisa  lõhna- ja värviaineid, kuivatatud taimi, vala vormi ja lase tahkuda. Pärast tahkumist saad seebi kohe kasutusse võtta!

Toode on pakendatud 1 kg plastkarpidesse, 12 kilone pakk koosneb 12 ühekilosest pakendist.

Kitsepiimaga seebimassist seebi valmistamine

Tükelda seebimass väiksemateks, tükkideks. Sulata kuubikud pliidil veevannil või mikrolaineahjus. Jälgi, et kitsepiimaga seebimass sulaks ühtlaselt ja ei läheks keema.

Sega sulanud seebi sisse lisandid: eeterlik õli või aroomiõli ja soovi korral mica või seebivärv. Detailsema info lisandite doseerimise kohta leiad seebimassist seebi valmistamise juhendis. Kuna kitsepiimaga seebimass sisaldab titaandioskiidi jäävad värvid seebi sees pastelsemad kui läbipaistvas seebimassis. 

Lase seebil tahkuda. Tahkumiseks on parim toatemperatuur.  Tahkunud seebid eemalda vormist ja keera hoiustamiseks toidukilesse. See takistab vee aurustumist ja lõhnade lendumist. Seebid on kohe kasutusvalmis.

Lisainfo

Stepheson Crystal Goats Milk on valmistatud Suurbritannias Stepheson Personal Group poolt. Toode on pakendatud 1 kg plastkarpidesse, 12 kilone pakk koosneb 12 ühekilosest pakendist. Poolik seebi pakend tuleb kasutamise vahepeal korralikult sulgeda. Õhukindlalt suletud karbis säilib toode omadusi kaotamata kuni kolm aastat. 

 

JUHEND SIIN

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Captcha