View Larger Map
+372 5023442 E-R 10:00-20:00 L 10:00-16:00 P SULETUD Rävala pst 19, Tallinn

Home page

Saadaval
MICA KORALLROOSA 25G

MICA KORALLROOSA 25G

Saadavus: Saadaval
Mudel: MICA KORALLROOSA 25G

Korallroosa mica sobib mineraalkosmeetika valmistamiseks või seebi toonimiseks. Kasuta huulepalsamis, põsepunas, jumestuskreemis. Mical on virsikuvärvi alatoon ja kuldne läige. Näidisel on mica doseer..
9.20€

Lisa arvamus

Korallroosa mica sobib mineraalkosmeetika valmistamiseks või seebi toonimiseks. Kasuta huulepalsamis, põsepunas, jumestuskreemis. Mical on virsikuvärvi alatoon ja kuldne läige. Näidisel on mica doseering 1,5%.

 

Kasutamine kosmeetikas

Kosmeetikatoodetes annavad micad läbipaistva sädeluse. Neid võib kasutada nii veega (kreemid) kui veeta (salvid, koorijad, huuletooted) kosmeetikatoodetes. Vedelates segudes vajuvad micad siiski toote põhja (nt vedelseep). 

Huulepalsamis annavad micad huultele samuti kena läbipaistva sädeluse.

Kasutamine seebimassis

Micad segunevad seebimassiga hästi, kuid klompide vältimiseks on parem segada mica eelnevalt väiksema koguse seebimassiga, väikese koguse õli või glütseriiniga. 

Eriti sädelev ja intensiivse värviga jääb mica läbipaistvas seebimassis. Soovitame kasutada maksimaalset 5 g 1 kg seebimassi kohta. Suurema koguse kasutamine enam värvi ei intensiivista.  Väikese koguse korral säilib seebimassi läbipaistvus, suurema koguse puhul seebimass enam läbi ei paista.

Valget värvi seebimass sisaldab titaandioksiidi, mis muudab värvid pastelsemaks. Kuna läbipaistmatus seebimassis mica valgust peegeldada ei saa, ei ole värv enam sädelev. Tugevama tooni saamiseks võib kasutada kuni 20 g 1 kg seebimassi kohta. 

Mica isetehtud seebis

Isetehtud seebi sees kaob micade sädelus samamoodi nagu valges seebimassis. Tugeva värvi saamiseks peab kogus olema suur: 1-5% seebi kogukaalust. Kõik micad ei sobi isetehtud seebi sees kasutamiseks, sest nende värv on kõrge pH juures ebastabiilne. Siia kategooriasse kuuluvad peamiselt erinevad lillad ja lillaka alatooniga värvid. Vastava info leiad tootelehelt. 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Captcha